5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.04. 2019
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Zina Šímová

22. 02. 2018 | Soutěžící 2018
Osmatřicetiletá Zina z Litvínova miluje nebezpečí a extrém. „Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. V životě už jsem spadla na samé dno, takže mě nemůže jen tak něco překvapit. Baví mě nevědět, co bude.“

Zina se popisuje jako neřízená střela, za nic se nestydí a na ostrově přežije, protože je zvláštní a jedinečná. „Vím, že fyzicky nikoho neporazím, ale v mluvení na mě nikdo nemá. Mám nakažlivě veselou náladu, a kdo mě pozná, už nikdy nezapomene.“ Splní operátorka telefonní společnosti sen svému synovi a vyhraje Robinsonův ostrov, nebo jí její prostořekost zlomí vaz?

Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Zina Šímová:


Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Zina ŠímováJméno: Zina Šímová

Věk: 38

Zaměstnání: operátorka

Bydliště: Litvínov

Rodinný stav: zadaná

Koníčky: křížovky, hudba, hrady a zámky

Tři slova, která mě vystihují: jízlivá, upřímná, jedinečná

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Celý život jsem o tom snila, tak jsem si řekla, proč to místo sezení doma nezkusit. Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. Miluju nebezpečí, extrém a nemám ráda stereotyp. Baví mě nevědět, co bude.

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Kdyby to šlo, vzala bych si rodinu, ale jelikož to není možné, vzala bych si nějaké upomínkové předměty, které by mi je připomínaly.

Čeho se nejvíce bojím: Bojím se toho, že když si ráno nedám kafe a snídani, budu nevrlá. Když zhubnu, budu jen skákat radostí. Nevím, jak to zvládnu s jídlem. Sice miluju jakoukoli havěť, ale netuším, co bych dělala, kdyby kolem mě lezl štír nebo kdyby mě kousla nějaká housenka a na den mě paralyzovala.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Myslím si, že přežiju, protože jsem svým způsobem zvláštní a jedinečná. V životě jsem spadla až na samé dno, takže mě už jen tak něco nemůže překvapit. Prostě to zkusím. Člověk musí mít trošku sebevědomí.

Čím budu prospěšná svému kmeni: Mám nakažlivě veselou náladu, jen tak něco mě neskolí a mohla bych fungovat jako psycholog. Myslím, že je to hlavně o tom se nezaleknout. Když nebudu moct, budu improvizovat. Hlavně na sobě nenechat znát strach.

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Nejvíce mi bude chybět rodina a asi i práce.

Co bych udělala s výhrou: Jsem takový samaritán, takže bych určitě každému účastníkovi dala 10 000 korun. Část bych dala rodině, poplatila si finanční závazky a přispěla na charitu.

Na ostrov si beru tento talisman: Na ostrov si beru talisman v podobě knížky od svého prvního expřítele a medvídka od svého druhého expřítele. Když se na ně podívám, dostanu vztek a řeknu si: Na co bych se měla těšit domů, to raději zůstanu tady na ostrově.

Vzkaz rodině a blízkým: Vzkázala bych jim: Moc vás miluji a posílám vám pusinku. Jsem moc ráda, že mému ztřeštěnému nápadu fandíte! Nemějte o mě strach. Jsem kočka, co má sedm životů. A že se mi určitě nic nestane. Myslím na vás a doufám, že doma je všechno v pořádku a neděje se nic zlého.

Robinsonův ostrov - další soutěžící:


Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Zina Šímová
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Terry“ Tereza Dušková
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Radim Nigrin
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Petr Žilev
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Ondra“ Ondřej Baumrukr
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Nikol Gremplewská
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Mirek“ Miroslav Hotový
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Martina Fialková
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Martin Složil
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Katka“ Kateřina Koubová
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Káťa“ Kateřina Křížová
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Karel Šimek
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Jenda“ Jan Vágner
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Jarda“ Jaroslav Brtník
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Janina“ Jana Bauerová
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Dominik Luks
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Blanka Otrubová
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící „Bizon“ Pavel Kozák
Robinsonův ostrov 2018 - soutěžící Barbora Mudrochová


Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !